Nowe pieluszki bella baby Happy SOFT&DELICATE: dopasowanie i ochrona skóry maluszka

Każdy rodzic wie, że opieka nad noworodkiem to zadanie pełne wyzwań. Trudności sprawiać może nawet znalezienie odpowiednich pieluszek. Dlatego bella baby Happy SOFT & DELICATE, wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno najmłodszych użytkowników, jak i ich opiekunów, wprowadziło na rynek nowe pieluszki, które dzięki innowacyjnym technologiom łączą w sobie doskonałe dopasowanie i ochronę skóry.

Dopasowanie - do prawidłowego rozwoju maluch potrzebuje swobody

Dla rodziców liczy się nie tylko skuteczność pieluszki, ale także komfort ich dziecka. Dlatego marka bella baby Happy opracowała nowe pieluszki SOFT & DELICATE, które jeszcze lepiej dopasowują się do przedziałów kilogramowych noworodków i niemowląt. Wszystkie rozmiary wyposażone są w elastyczne boczki, które zapewniają idealne dopasowanie do delikatnych brzuszków. Dzięki temu maluchy mogą cieszyć się większą swobodą ruchów, co sprzyja ich naturalnemu rozwojowi.

Reklama

Ochrona skóry - tylko delikatnie!

Skóra noworodka jest niezwykle delikatna i wrażliwa, dlatego ochrona przed podrażnieniami oraz alergenami jest szczególnie istotna. Pieluszki bella baby Happy SOFT & DELICATE oferują kompleksową ochronę dzięki dwóm kluczowym cechom: ochronie mikrobiomu oraz braku substancji zapachowych i lotionów. Pieluszki wspierają naturalną mikroflorę skóry dziecka, a dzięki paroprzepuszczalnej warstwie zewnętrznej są przyjazne dla skóry dziecka. Producent zadbał o to, by nie znalazły się w nich żadne substancje, które mogą podrażniać wrażliwą skórę niemowlaka: ani substancje zapachowe, ani dodatki nawilżające. Ponadto pieluszki są wolne od alergenów z listy Unii Europejskiej, co gwarantuje bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Komfort - sucho i miękko

Kolejną cechą, która wyróżnia pieluszki bella baby Happy SOFT & DELICATE jest indykator wilgoci zastosowany we wszystkich rozmiarach. Ten charakterystyczny pasek informuje rodziców o konieczności zmiany pieluszki. Gdy jego kolor zmienia się z żółtego na niebieski, oznacza to, że pora na wymianę pieluszki.

Producent opracował również cieńszy, a jednocześnie lepiej chłonący wilgoć wkład ochronny zmieniając proporcję substancji chłonnych w stosunku do celulozy. Dzięki temu pieluszki są wygodniejsze, miękkie i zapewniają maluchowi poczucie suchości i komfortu.

Zero waste - dla dobra maluszka i środowiska

Marka bella baby Happy nie tylko dba o wygodę i zdrowie maluszków, ale także o środowisko naturalne. Technologia zero waste, stosowana przy produkcji opakowań, pozwala na pełne wykorzystanie odpadów z tworzyw sztucznych w procesie produkcyjnym. To dowód na zaangażowanie producenta w zrównoważone praktyki oraz troskę o przyszłość naszej planety, a tym samym - naszych dzieci.

Opracowując nowe opakowanie, marka bella zadbała także o to, by było bardziej czytelne, dzięki czemu na pewno nie pomylimy się przy wyborze pieluszek. Teraz produkt jest wyraźnie oznakowany i rodzic nie będzie miał wątpliwości, który rozmiar zakupić.

Nowe pieluszki bella baby Happy SOFT & DELICATE to ukłon w kierunku rodziców i opiekunów małych dzieci. Nasze maluchy zasługują na najlepszą opiekę, a dzięki doskonałemu dopasowaniu, innowacyjnym technologiom oraz trosce o ochronę delikatnej skóry dziecka, te pieluszki staną się nieodłącznym elementem codziennej pielęgnacji w pierwszych latach życia. Wybierając bella baby Happy SOFT & DELICATE, możemy mieć pewność, że pieluszka nie krępuje ruchów dziecka i zapewnia mu pełen komfort, dzięki czemu dorasta ono w warunkach sprzyjających jego rozwojowi.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL