"Dr Emma". Odcinek 5. Nowy uśmiech zawodnika MMA

Współczesna stomatologia jest w stanie naprawić nawet wiele lat zaniedbań i każdemu przywrócić poczucie własnej wartości - udowadnia to dr Emma Kiworkowa, ekspertka programu "Dr Emma", w którym w poniedziałkowe wieczory prezentuje widzom Polsat Café możliwości zabiegów dentystyczno-ortodontycznych. W programie poznajemy też historie ciekawych osób - znanych lub zupełnie zwyczajnych - których łączy pragnienie posiadania pięknego uśmiechu i zdrowych zębów.


W piątym odcinku cieszącego się popularnością programu "Dr Emma" jest aż trzech bohaterów. Wszystkich łączy jeden cel - odzyskać piękny uśmiech i pewność siebie. Szczególnie ciekawa jest tu historia Pawła - młody zawodnik sztuk walki stracił zęba podczas treningu. Przez lata innym specjalistom nie udało się naprawić tego problem. Czy doktor Emmie przywróci mu piękne uzębienie?

Paweł Kucharski - 20 lat, zawodnik MMA

Dwa lata temu podczas treningu panu Pawłowi wybito mu ząb 22 (lewa górna dwójka), niestety pacjent nie miał wtedy żadnej szyny ochraniającej uzębienie.

Na pierwszej wizycie w klinice Dr Emmy przeprowadzono konsultacje, diagnostykę radiologiczna (w tym tomografię komputerową)  oraz zabieg profesjonalnej higieny jamy ustnej z instruktażem, jak prawidłowo dbać o zęby. Następnie wyleczono ubytki próchnicowe i wybielono zęby. 

Reklama

Po okresie stabilizacji koloru u pana Pawła wykonano niewielką korektę linii dziąseł w okolicy górnych zębów przednich, na których następnie wykonano licówki bezpośrednie kompozytowe. Na podstawie skanu uzębienia i tomografii komputerowej oraz nawigacji komputerowej został przygotowany indywidualny łącznik i korona na  brakujący ząb. 

***

Jaki będzie efekt wszystkich zabiegów dentystyczno-ortodontycznych? 
Zapraszamy do telewizji Polsat Café na premierę kolejnego odcinka programu "Dr Emma", w poniedziałek, 13 grudnia o godzinie 22:00.

O programie "Dr Emma" w Polsat Café

Mogą być przyczyną kompleksów i niskiej samooceny. Zdrowe  i ładne - dodają nam pewności siebie. Zęby, bo o nich mowa, to trudny temat, z którym zmierzą się bohaterowie nowego programu Polsat Café - "Dr Emma". Tytułowa pani doktor - dr n. med. Emma Kiworkowa - właścicielka kliniki stomatologicznej oraz założycielka fundacji "Wiewiórki Julii" wraz ze swoim zespołem specjalistów-pasjonatów spełni marzenie o zdrowym i pięknym uśmiechu kilkunastu pacjentom. W programie podejrzymy pracę specjalistów, którzy postarają się obalić mit "dentysty-sadysty". Bezbolesne leczenie próchnicy, innowacyjne metody leczenia wad zgryzu czy nowoczesne technologie w stomatologii - między innymi to zobaczą widzowi. Dzięki lekarzom z Kliniki dowiemy się też, jak wykonuje się modny dziś zabieg poprawy estetyki zębów, zwany bondingiem.


Polsat Cafe

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: Dr Emma | stomatologia estetyczna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL