Reklama

Ten psychotest w pół minuty ujawni prawdę o tobie. Co zobaczyłeś?

Na pierwszy rzut oka poniższy obrazek, choć nieco upiorny, wygląda, jakby został wyjęty z książki dla dzieci. Z dziećmi, prócz postaci, która się na nim znajduje, nie ma jednak nic wspólnego. Uważa się, że ma specjalne przeznaczenie - ma ujawnić te nasze cechy, z których być może nie zdajemy sobie sprawy. Który element obrazka jako pierwszy przyciągnął twój wzrok? Odpowiedz sobie na to pytanie i sprawdź, co to oznacza.

Dziewczynka, czaszka, a może to, co znajduje się w tle? Skupiamy się na tych trzech elementach obrazka. Co oznaczają? Pozory mylą. 

Co zobaczyłeś jako pierwsze? Nie zastanawiaj się nad odpowiedzią. 

Jeśli pierwszą zobaczyłeś dziewczynkę

Osoby, które jako pierwsze zobaczyły dziewczynkę, z łatwością pokonują życiowe przeszkody i stawiają czoła wyzwaniom, z którymi inni nie radzą sobie tak łatwo lub w ogóle. Zauważ, że bohaterka obrazka bez obaw, a nawet z zaciekawieniem spogląda na to, co się przed nią znajduje, nie cofając kroku.

Jeśli wskazałeś dziewczynkę, jesteś zdeterminowany, wytrwały, pełny energii i młodzieńczego ducha. Dążysz do realizacji swoich celów. Nie ulegasz presji, nawet w trudnych okolicznościach.

Reklama

Jeśli najpierw zobaczyłeś czaszkę

Czaszka wcale nie oznacza czegoś złego, bez obaw. Chociaż zwykle wiązana jest ze śmiercią, traktuje się ją jako symbol przemijania, znak tego, że za chwilę wydarzy się coś złego, w tym akurat przypadku wskazuje ona na pozytywną cechę twojej osobowości.

Jeśli czaszkę zobaczyłeś jako pierwszą, oznacza to, że twoją największą siłą jest intelekt. W literaturze i sztuce czaszki były używane do reprezentowania siły umysłu i w tym przypadku również tak jest.

Umiejętność szybkiego, samodzielnego podejmowania decyzji to coś, z czego możesz być dumny. Cechujesz się też sprytem. Zawsze znajdziesz rozwiązanie, nawet z najtrudniejszej sytuacji. I możesz być pewien, że będzie to dobre rozwiązanie.

Jeśli twoją uwagę przykuło tło

Bardzo rzadko zwraca się uwagę na tło. Uwaga skupia się zazwyczaj na pierwszym planie, więc jeśli w oczy rzuciły ci się ciemne drzewa, zaliczasz się do wyjątkowej grupy.

Twoją największą siłą jest to, że nigdy w siebie nie wątpisz. Ufasz sobie i swoim wyborom. Nie pozwalasz innym zaciemniać twojego osądu. Masz świadomość, że w trudnych sytuacjach zawsze możesz ufać swojemu instynktowi.

Kiedy inni wpadają w panikę, ty zachowujesz spokój, bo wiesz, że twoje przeczucie poprowadzi cię we właściwym kierunku. 

CZYTAJ TAKŻE: 

Smutny introwertyk czy dobry słuchacz? Taki typ to nawet 44 proc. Polaków

Ilu psów doliczysz się na tym obrazku? Odpowiedź wskaże twój prawdziwy wiek mentalny

Chcesz mieć udane małżeństwo? Oto pięć porad psychologów

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: iluzja optyczna | psychotest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL