Wybierz jedno oko z dziewięciu. Kryje się w nim prawda o tobie

Oczy wyrażają więcej, niż nam się wydaje. Nie bez powodu mówi się, że są zwierciadłem duszy. Dziś zachęcamy cię do tego, byś spojrzał nie w swoje oczy, a na te poniżej. Przed tobą dziewięć zupełnie różnych oczu. Które przyciągnęło twoją uwagę? Według niektórych, odpowiadając na to pytanie, możesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, jaką osobą jesteś.

Jeśli wybrałeś oko nr 1

Jesteś osobą otwartą, bardzo towarzyską. Przed każdym otwierasz swoje serce. Dajesz z siebie wszystko dla innych. Możesz cierpieć wewnątrz, ale nigdy nie odmawiasz pomocy. Uważasz, że w życiu lepiej jest ryzykować i się sparzyć, niż zamykać się na świat. Nie okazujesz niepewności, lęku. Nie chcesz martwić innych swoimi problemami. Jesteś przekonany, że musisz uporać się z nimi sam.

Jeśli wybrałeś oko nr 2

Zawsze starasz się postępować właściwie. Wiesz, że twoje działania mają wpływ również na życie innych, bez względu na to, jak duże lub małe są. Dostrzegasz wokół nieszczęścia i niesprawiedliwość, ale sam skupiasz się na byciu możliwie najlepszą osobą.

Reklama

Jeśli wybrałeś oko nr 3

Wiele już w życiu przeszedłeś. Doznałeś wielu ciosów i nie raz upadłeś, ale za każdym razem podnosiłeś się i szedłeś dalej. Wszystkie twoje upadki uczyniły cię silniejszym. Wystarczy spojrzeć na to, jaki byłeś pięć lat temu, a jaki jesteś teraz i w jakim miejscu jesteś. Twoje spojrzenie na życie, mimo burzliwej przeszłości, jest zaskakująco pogodne.  

Jeśli wybrałeś oko nr 4

Masz duszę filozofa. Dużo myślisz i we własnych myślach się zatracasz. Postrzegasz życie jako układankę, w której wciąż brakuje wielu elementów. Uwielbiasz doszukiwać się głębszego sensu i ukrytych znaczeń. Światu nie pokazujesz, jak bardzo jesteś wszystkiego niepewny.

Jeśli wybrałeś oko nr 5

Dla wielu stanowisz zagadkę, ale sam siebie też jeszcze nie rozgryzłeś. Jesteś mieszanką wielu sprzeczności. Twój nastrój zmienia się niemal codziennie. Trudno jest innym zrozumieć, czego chcesz, i co naprawdę myślisz. O sobie mówisz niewiele. Wolisz obserwować i poznawać ludzi, nim się odezwiesz. Gdy już do tego dochodzi, mówisz tylko o rzeczach, których jesteś pewien.

Jeśli wybrałeś oko nr 6

Jesteś osobą wrażliwą i bardzo empatyczną. Wszystko zauważasz i niczego nie zapominasz. Łatwo cię zranić. Starasz się jednak nie pokazywać światu, jak kruchy jesteś. Zamiast tego pokazujesz ludziom, jak wnikliwy potrafisz być. Twoje przeczucia, co do tego, co może wydarzyć się w twoim życiu, nierzadko się sprawdzają.

Jeśli wybrałeś oko nr 7

Jesteś chodzącym żywiołem. Zawsze masz dużo energii i jesteś pełny pasji. Nie ma w tobie nic subtelnego. Popadasz ze skrajności w skrajność. Albo kochasz, albo nienawidzisz. Masz kategoryczne zdanie na każdy temat i szybko podejmujesz decyzje. Łatwo wpadasz w złość. Czasami nie możesz przestać kreować dramatów w swojej głowie. Dramaty uwielbiasz i wiesz, jak je grać.

Jeśli wybrałeś oko nr 8

Jesteś typem osoby, która ma niezwykłe zainteresowania, przekonania i praktyki. Jesteś wolnym duchem. W oczach innych zawsze byłeś trochę "dziwny". Nie dbasz o zasady ani o tradycje. Robisz wszystko po swojemu. Decyzje podejmujesz w zgodzie ze sobą. Nie masz nic do ukrycia, jesteś bardzo otwarty. Unikasz tych, których uważasz za "szarych". Nie chcesz być jednym z wielu. Śmiejesz się, gdy inni cię osądzają lub próbują zmienić. 

Jeśli wybrałeś oko nr 9

Bardzo dobrze rozumiesz innych ludzi i świat, ale nie zdradzasz się z tym, jak dużo wiesz. Jesteś dobry w czytaniu ludzi i zdajesz sobie sprawę z tego, jak sam jesteś przez nich czytany. Potrafisz wiele wywnioskować z czyjejś mimiki lub tonu głosu. Zawsze wiesz, kiedy jesteś okłamywany, kiedy ktoś tobą manipuluje. Sam nie uciekasz się do manipulacji. Nie pokazujesz się takim, jakim jesteś, ale decydujesz, co chcesz pokazać.

CZYTAJ TAKŻE: 

Znajdź kolor w gąszczu tych kresek. Dowiedz się, jakim geniuszem jesteś

Widzisz tu coś więcej niż krokodyla? Tylko nieliczni tak mają

Jedno celne pytanie wystarczy, żeby w mig dowiedzieć się, z kim mamy do czynienia

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest | osobowość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL