Wybierz jedne drzwi spośród 10. Dowiesz się, jaką osobą jesteś

Na co dzień nikt nie zwraca na nie uwagi. Dziś zachęcamy do tego, abyś na moment na nie spojrzał. Jest ich 10. Różnią się m.in. kolorem. Wskaż te, które rzuciły ci się w oczy jako pierwsze, i "otwórz" je, by dowiedzieć się, jaka prawda o tobie się za nimi kryje. Tego typu psychotesty, traktowane jako zabawa, niekiedy z zaskakującą trafnością potrafią nas "zdiagnozować".

Jeśli wybrałeś drzwi nr 1

Drzwi nr 1 to drzwi turkusowe, które pozwalają zajrzeć do środka i wyjrzeć na zewnątrz. Co mówi o tobie ten wybór?

Jesteś towarzyską i zabawną osobą, pełną pozytywnej energii. W kontaktach z innymi jesteś zawsze szczery i nie ukrywasz swoich emocji. Kochasz życie, lubisz podróżować, poznawać innych ludzi i inne kultury. Twoja radość, twój optymizm są zaraźliwe. Ludzie dobrze się czują w twoim towarzystwie i doceniają atmosferę panującą w twoim domu, dlatego też często cię odwiedzają.

Jeśli wybrałeś drzwi nr 2

Drzwi nr 2 to drzwi najciemniejsze ze wszystkich.

Reklama

Jeśli wybrałeś czarne drzwi, oznacza to, że jesteś skromną i prostą osobą, która nie lubi być w centrum uwagi. Jesteś bardzo oddany i pracowity. Sumiennie wypełniasz swoje obowiązki i osiągasz postawione sobie cele. Pozytywne wyniki twoich działań napawają cię dumą. Nie powinieneś jednak zupełnie stronić od kolorów - nie tylko w dosłownym znaczeniu tego słowa.

Jeśli wybrałeś drzwi nr 3

Drzwi nr 3 to drzwi o intensywnym kolorze - pomarańczowe. 

Jesteś osobą nietuzinkową, oryginalną. Lubisz być w centrum uwagi. Interesujesz się wieloma tematami, wiele wiesz i chętnie dzielisz się swoimi uwagami. Nie boisz się mieć własnego zdania. Kochasz sztukę i nierzadko, jak artyści, chodzisz z głową w chmurach. Czasem trudno jest ci zejść na ziemię. Ludziom, którzy cię spotykają, trudno o tobie zapomnieć.

Jeśli wybrałeś drzwi nr 4

Drzwi nr 4 to drzwi ciemnozielone, z ciekawymi zdobieniami.

Osoby, które zwracają uwagę na nie uwagę, są zazwyczaj bardzo kreatywne i wrażliwe, przywiązują wagę do detali. To nierzadko artyści - muzycy, malarze, pisarze. Miewają zmienne nastroje - potrafią być bardzo towarzyskie i otwarte, a w jednej chwili zamykają się na innych i izolują. Nie dzielą się swoimi problemami. Gdy coś je trapi, nie okazują tego.

Jeśli wybrałeś drzwi nr 5

Drzwi nr 5 to drzwi w nietypowym kolorze - jasnofioletowe, z półokrągłą szybą.

Osoby, które na nie postawiły, są osobami, które szukają wsparcia u bliskich i którym zależy na akceptacji innych. Muszą przynależeć do grupy. Pracują z wielkim oddaniem i zawsze dają z siebie tyle, ile mogą. Czasami jednak są tak pochłonięte pracą, że nie zauważają, co dzieje się wokół. Eksperci przypominają im, że praca to nie wszystko i dla własnego zdrowia warto od czasu do czasu zrobić sobie przerwę i odpocząć.

Jeśli wybrałeś drzwi nr 6

Drzwi nr 6 to drzwi czerwone. Wybór romantycznej duszy? Zdecydowanie nie.  

Czerwone drzwi wybierane są przez pewnych siebie ludzi. Zwracają oni uwagę na szczegóły, dbają o wygląd i to, co myślą o nich inni. Lubią być podziwiani i postrzegani jako perfekcjoniści. Uważa się, że powinny zwolnić tempo i zacząć żyć bardziej dla siebie niż dla zadowolenia innych.

Jeśli wybrałeś drzwi nr 7

Drzwi nr 7 to proste, białe drzwi. 

Wybór minimalistów. Najważniejsze są dla ciebie zdrowie i bezpieczeństwo bliskich ci osób - rodziny, przyjaciół. Jesteś w stanie zrobić dla nich wszystko. Na dobrach materialnych ci nie zależy. Jesteś osobą uczuciową.

Jeśli wybrałeś drzwi nr 8

Drzwi nr 8 to także minimalistyczne drzwi, ciemnoniebieskie, z czarnymi elementami.

Twój wybór niestety świadczy o tym, że brakuje ci pewności siebie, co wpływa na wiele obszarów twojego życia. Kiedy przychodzi do konfrontacji, nie potrafisz obronić swojego zdania. Uwierz w siebie i swoje możliwości, naucz się kochać siebie takim, jakim jesteś. W ten sposób osiągniesz sukces.

Jeśli wybrałeś drzwi nr 9

Drzwi nr 9, zielone, klasyczne.

Masz analityczny umysł. Cenisz prostotę, zasady i masz bardzo praktyczne podejście do życia. Potrafisz szybko znaleźć rozwiązanie niemal każdego problemu. Nie masz wygórowanych oczekiwań. Łatwo cię zadowolić. Pomaganie innym sprawia ci przyjemność.

Jeśli wybrałeś drzwi nr 10

Drzwi nr 10 nie wyróżniają się kolorem. Są jednak najszersze ze wszystkich. Co to znaczy?

Cenisz sobie stabilność i spokój. Wiesz dokładnie, czego chcesz, i nie podejmujesz niepotrzebnego ryzyka, aby to osiągnąć. Jeśli praca cię nie satysfakcjonuje, nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału i nie tryskasz pomysłami. 

CZYTAJ TAKŻE: 

Twoja linia na środku dłoni tak wygląda? To wiele mówi o twoim życiu

Podobno tylko 1 proc. ludzi potrafi znaleźć tu mysz w 15 sekund. Uda ci się?

Wybierz księżyc ze zdjęcia. Oto, co mówi o twojej osobowości. Psychozabawa dla odważnych

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychologia | psychotest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL