Wskaż jedną cyfrę od 0 do 9. Zapisana jest w niej prawda o tobie

Wielu z nas ma swoją ulubioną cyfrę i/lub liczbę. Dla niektórych ulubioną cyfrą będzie 7 (bo uznawana jest za szczęśliwą), dla innych 1 (bo kojarzy się z najlepszym miejscem na podium). Jaka jest twoja? Może wiąże się z nią miłe wspomnienie? Jeśli nie masz ulubionej cyfry, nie potrafisz wskazać jej od tak, wybierz tę, która jako pierwsza przyszła ci do głowy. Za każdym wyborem idą pewne cechy osobowości. Sprawdź, co mówi o tobie twój.

Jeśli wybrałeś 0

Osób, które wybierają 0, jest niewiele. Jeśli twój wybór padł właśnie na 0, świadczy to o tym, że jesteś wyjątkowy. Jesteś znany ze świetnego poczucia humoru. Gdy się pojawiasz, wywołujesz uśmiech. Wierzysz w to, że masz nieograniczone możliwości. Pracujesz nad wydobyciem najlepszej wersji siebie i innych.

Jeśli wybrałeś 1

Masz zdolności przywódcze. Nie jesteś naśladowcą, jesteś liderem. Lubisz być na szczycie i wyprzedzać tłum. Jesteś osobą niezależną, samowystarczalną, ambitną i skuteczną. Osiągasz świetne wyniki, bez trudu rozwiązujesz wszystkie problemy. Nie cofniesz się przed niczym, aby zmaterializować swoje cele. Jesteś odważny, kreatywny, pełny pasji. W związkach bywasz samolubny i wymagający. Z powodu nieustannego dążenia do perfekcji możesz czuć się samotny.

Reklama

Jeśli wybrałeś 2

W życiu kierujesz się sercem, nie rozumem. Chcesz, by wszystko było idealnie, by panował spokój. Negatywne sytuacje szybko cię przytłaczają. Lubisz otaczać się ludźmi, ale jeśli chodzi o związki, potrzebujesz czasu - długo się otwierasz. W relacji z drugą osobą musisz czuć się pewnie. Jesteś kimś, kto zawsze widzi dwie strony medalu. Służysz radą, a gdy trzeba, jesteś rozjemcą. Osoby, z którymi współpracujesz, bardzo to sobie cenią.

Jeśli wybrałeś 3

Jesteś duszą towarzystwa, osobą bardzo popularną i zabawną. Każda impreza należy do ciebie. Łatwo nawiązujesz nowe znajomości, lubisz rozmawiać, otaczać się ludźmi z różnych środowisk i kultur. Jesteś dociekliwy i sam nie unikasz trudnych tematów. Ludzie doceniają twoją szczerość, ale możesz być czasem odbierany jako osoba, która nadmiernie się chwali. Towarzyszy ci przekonanie, że możesz spełnić każde swoje marzenie.

Jeśli wybrałeś 4

Jesteś osobą szczerą, oddaną, godną zaufania i tego samego poszukujesz u innych. Można na ciebie liczyć. W każdej sytuacji chcesz dawać z siebie wszystko i odważnie przesz do przodu. Twoje życiowe cele koncentrują się wokół uzyskania stabilności. Podejście do życia masz raczej pragmatyczne. Twoja wytrwałość w dążeniu do celu i sukcesu są godne podziwu.

Jeśli wybrałeś 5

Jesteś osobą pełną energii, zawsze w drodze. Nie znosisz nudy ani bezczynności. Spontaniczność to twoje drugie imię, a ryzyko to trzecie. Rzadko zatrzymujesz się na dłużej w jednym miejscu, ciągle poszukujesz przygód, tego dreszczyku emocji, pragniesz doświadczać życia. Masz wrażenie, że inni nie są w stanie za tobą nadążyć. Bywasz impulsywny, niestabilny i niedojrzały. Lubisz też trochę dramatyzować.

Jeśli wybrałeś 6

Wybrałeś szóstkę? Jesteś osobą miłą, troskliwą, opiekuńczą, cierpliwą. Masz łagodne usposobienie, ale to nie znaczy, że nie bywasz złośliwy. Płyniesz z prądem, jesteś otwarty na nowe rzeczy i doświadczenia. Swoich relacji nie traktujesz lekkomyślnie, chociaż na zewnątrz może się wydawać, że jesteś raczej powściągliwy. Bardzo się przywiązujesz. Chętnie pomagasz, ale też podejmujesz się czegoś tylko wtedy, gdy jesteś pewien, że będziesz w stanie spełnić to, o co ktoś cię poprosi. Sam lubisz być rozpieszczany. Wyobrażasz sobie przyszłość i ciężko pracujesz, aby stała się rzeczywistością. Jesteś świadomy swoich potrzeb i pragnień. Szukasz zadowolenia w życiu, zarówno jeśli chodzi o aspekt emocjonalny, jak i fizyczny czy duchowy.

Jeśli wybrałeś 7

Jesteś osobą spokojną, opanowaną, wierną i lojalną. Masz otwarty umysł, uwielbiasz odkrywać nowe rzeczy, nie ustajesz w zdobywaniu wiedzy. Lubisz otaczać się ludźmi. ale równie dobrze czujesz się, gdy jesteś sam. Twoja obecność sprawia, że inni czują się bezpiecznie. Gdy jesteś w związku, robisz wszystko, co w twojej mocy, aby "działał". Jesteś mieszaniną rozsądku i emocji, ale ostatecznie bardziej przemawia do ciebie praktyczne podejście.

Jeśli wybrałeś 8

Masz dość silną osobowość. Nie jesteś głośny ani hałaśliwy, ale trudno cię nie zauważyć i przejść obok ciebie obojętnie. Niektórzy będą jednak unikać spotkania z tobą, bo uznają cię za osobę dominującą i egoistyczną. Jesteś pewny siebie, jesteś dumny z tego, co już osiągnąłeś, ale na tym nie poprzestaniesz. Nie wybierzesz drogi na skróty - będziesz ciężko pracować, by osiągnąć kolejne sukcesy. Szklanka jest dla ciebie zawsze do połowy pełna.

Jeśli wybrałeś 9

W niektórych kulturach cyfra ta jest uważana za pechową, ponieważ brakuje jej niewiele do 10. Jednak stanowi ona również odniesienie do magii, mądrości i spełnienia. Wybrałeś 9? Jesteś osobą przyjazną i współczującą. Określa się ciebie jako humanistę. Rozumiesz życie i śmierć, ale żyjesz tu i teraz. Twoja osobowość uznawana jest za magnetyczną. Gdybyś tylko chciał, poruszyłbyś tłumy. Wiele osób, których ulubioną cyfrą jest 9, jest świetnymi liderami. Jesteś zadowolony z siebie i czujesz się spełniony.

CZYTAJ TAKŻE: 

Tybetański test osobowości. Rozwiąż trzy zadania, a dowiesz się prawdy o sobie i swoim życiu

Test osobowości, który wyjawi, czym się kierujesz w życiu. Którego słowa używasz najczęściej?

Związek otwarty. Czy może być podstawą zdrowej relacji?

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest | osobowość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL