Co mówi kształt ust? Jeden zdradza osoby o złotym sercu, inny - egoistów

Stań przed lustrem i przypatrz się swoim ustom. Jaki mają kształt? Są wąskie, pełne, dolna warga jest większa od górnej, a może na odwrót - górna warga jest większa, a dolna mniejsza? Niektórzy uważają, że rozmiar, kształt, a także to, czy łuk kupidyna jest mocno zaznaczony, czy też nie, może wiele zdradzić na temat tego, jaką ktoś jest osobą, jakie ma mocne i słabe strony, a także, jak komunikuje się z innymi. Sprawdź, co mówią o tobie twoje usta. Wybierz jedną z opcji, która najlepiej je opisuje, i dowiedz się prawdy o sobie.

Pełne usta

Masz pełne usta? Jesteś osobą empatyczną, która ponad wszystko ceni sobie relacje z ludźmi. Uwielbiasz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, kochasz zwierzęta. Przez życie idziesz odważnie. Jesteś osobą przebojową, towarzyską i ekspresyjną, a do tego hojną i troskliwą. Masz silne pragnienie ochrony i pielęgnowania innych. Pomagasz bezinteresownie. W związku jesteś osobą namiętną, głęboko kochającą. Twoje wady? Czasami bywasz impulsywny i lekkomyślny, czasem powiesz coś bez zastanowienia, a potem bardzo tego żałujesz. Bywasz również uparty. Na pewno nieraz spotkałeś się ze stwierdzeniem, że trudno namówić cię do zmiany zdania.

Reklama

Pełna dolna warga, górna warga cieńsza

Jesteś osobą beztroską. Cieszysz się życiem i masz niespożyte pokłady energii. Nie lubisz rutyny, nie jesteś stworzony do pracy od godz. 8 do 16. Dobrze radzisz sobie w zawodach, które dają ci przestrzeń do wyrażania siebie. Kochasz spontaniczność. Planujesz w biegu. Lubisz pełne przygód wycieczki. Jesteś ciekawy wszystkiego i wszystkich, otwarty na nowe możliwości. Pragniesz próbować nowych rzeczy, doświadczać, odkrywać nowe miejsca, wchodzić w interakcje z nowymi ludźmi. W kontaktach z innymi w większości jesteś bezpośredni.

Górna warga większa od dolnej

Masz o sobie bardzo wysokie mniemanie i lubisz zwracać na siebie uwagę. Jesteś charyzmatyczny, żyjesz pełnią życia. Masz świetne poczucie humoru, a żartami sypiesz jak z rękawa. Celne riposty i błyskotliwe puenty to twoja specjalność. Jesteś inteligentny, oczytany, sarkastyczny, jesteś świetnym obserwatorem. Zawsze masz coś do dodania i do każdej rozmowy wnosisz coś wartościowego. Potrafisz mówić o uczuciach, jasno komunikujesz swoje potrzeby i pragnienia.

Wąskie usta

Osoby o cienkich ustach są powściągliwe i ostrożne. Jeśli twoje usta mają właśnie taki kształt, prawdopodobnie otoczenie postrzega cię jako osobę samotną. Ale samotność raczej ci nie doskwiera. Dobrze czujesz się sam ze sobą, jesteś samodzielny i samowystarczalny. Nie potrzebujesz towarzystwa innych osób, jednak, gdy już przebywasz w grupie, szybko potrafisz znaleźć wspólny język i angażujesz się w rozmowy (z jednym zastrzeżeniem - uważa się, że osoby o cienkich ustach mogą mieć problemy z porozumieniem się z osobami o pełnych ustach). Jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć swoje cele. Zaskakujesz sam siebie, przekraczasz własne oczekiwania.

Mocno zaznaczony łuk kupidyna

Jesteś dobrym rozmówcą. Za każdym razem znajdujesz odpowiednie słowa, przyciągasz słuchaczy tym, co masz do powiedzenia. Jesteś bystry, kreatywny, aktywny społecznie, biegły w zdobywaniu tego, czego chcesz. Doskonale znasz swoje możliwości, jesteś samoświadomy. Osiągasz sukcesy. Zdarza ci się być impulsywnym. Nie lubisz rutyny i monotonnego trybu życia, uwielbiasz spontaniczność i "gdy się dzieje". Nie narzekasz na brak zainteresowania, cieszysz się powodzeniem. Wbrew pozorom masz romantyczną duszę.

Brak zarysowanego łuku kupidyna, dolna i górna warga są takie same

Jesteś osobą odpowiedzialną, rzetelną, godną zaufania, dojrzałą emocjonalnie. Skutecznie rozwiązujesz wszelkie problemy, dotrzymujesz terminów, efektywnie zarządzasz czasem. Zdarza ci się jednak zaniedbywać własne potrzeby, bo poświęcasz się dla innych. Chcesz być dla wszystkich, a powinieneś zacząć zauważać też siebie. Masz tendencję do tłumienia własnych emocji i myśli, w wielu sytuacjach wolisz zachować milczenie.

CZYTAJ TAKŻE: 

Twoja linia na środku dłoni tak wygląda? To wiele mówi o twoim życiu

Test osobowości: Jaki masz kolor włosów? Ujawni on twoją prawdziwą naturę

Co mówi o nas kształt nosa?

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest | usta | kształt ust znaczenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL