Kiedy i jak wykonać przeszczep włosów?

Pojawianie się na głowie miejsc pozbawionych włosów jest częstym powodem utraty pewności siebie. Z powodu łysienia cierpią nie tylko panowie, ale i kobiety dotknięte łysieniem plackowatym. Przeszczep włosów fue jest rozwiązaniem dla każdego bez względu na płeć. Dzięki niemu włosy szybko odrastają i wyglądają naturalnie. Dowiedz się więcej na temat zabiegu przeszczepiania włosów.

Zabieg transplantacji włosów w cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Renomowana klinika oferuje komfortowe warunki zakwaterowania pacjentów i kompleksową opiekę od przyjazdu aż do zakończenia pobytu. Do wykonania zabiegu przeszczepu włosów kwalifikuje się pacjentów w dobrym ogólnym stanie zdrowia po dostarczeniu niezbędnych wyników badań diagnostycznych. Dzięki temu przeszczepione włosy szybko się przyjmują, a rekonwalescencja trwa krótko. Do zabiegu transplantacji włosów warto przygotować się z wyprzedzeniem. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o metodzie fue i transplantacji mieszków włosowych.

Zabieg przeszczepu włosów a typ łysienia

Łysienie pojawia się nie tylko u osób w podeszłym wieku. Z powodu chorób autoimmunologicznych, stresu i nieprawidłowego wydzielania hormonów włosy zaczynają wypadać nawet u młodych mężczyzn i kobiet. Po przeszczepie włosów pasma zaczynają odrastać bez względu na przyczyny, z których doszło do łysienia. Nadmierne wypadanie włosów u mężczyzn na tle androgenowym często jest dziedziczne. Dzięki zabiegowi w klinice w Turcji mieszki włosowe można przeszczepić na zakola i czubek głowy. W ten sposób błyskawicznie uzupełnia się ubytki czupryny. Skuteczność przeszczepu włosów jest wysoka także w przypadku łysienia plackowatego. Choroba powoduje utratę pasm w różnych częściach głowy, przez co na skórze pojawiają się łyse placki.

Więcej dowiesz się na https://przeszczepywlosow.pl/

Przeszczep włosów u kobiet i mężczyzn

W Sharley Medical Hair można leczyć łysienie androgenowe u mężczyzn i łysienie innego typu u kobiet. Przeszczep włosów metodą fue odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dlatego pacjent nie odczuwa żadnego bólu. Skóra jest niewrażliwa na ból, jednak w trakcie zabiegu pacjent może czuć lekkie ciągnięcie, dotykanie i inne ruchy wykonywane przez lekarza. Nie ma to żadnego wpływu na komfort i samopoczucie, gdyż przeszczep włosów odbywa się w przyjaznej atmosferze.

Do przeszczepu pobiera się cebulki włosowe z potylicy. Cebulki są silne, dlatego nie wypadają po transplantacji. Dodatkowo wyrastają z nich pasma o identycznym kolorze i grubości co na reszcie głowy. Dzięki temu efekt zabiegu jest zadowalający. Znieczulenie miejscowe ogranicza niedogodności związane z przeprowadzeniem przeszczepu, gdyż nie powoduje skutków ubocznych takich jak w przypadku narkozy.

Zapoznaj się z cenami transplantacji włosów metodą fue - sprawdź przeszczep włosów cennik.

Jak przygotować się do zabiegu przeszczepu włosów?

Jeśli chcesz pozbyć się łysych placków ze skóry głowy, na początku przeczytaj, na czym polega przeszczep włosów. Transplantacja włosów jest bezpieczna i bezbolesna, jednak pacjent powinien wykazać, że jest zdrowy. W przypadku poważnych chorób przeszczepione mieszki włosowe mogą się nie przyjąć, dlatego niekiedy lepiej jest wstrzymać się z transplantacją o kilka tygodni lub miesięcy. Wyniki podstawowych badań diagnostycznych pozwolą ustalić, czy przyczyny wypadania włosów zostały usunięte.

Więcej przeczytasz na https://przeszczepywlosow.pl/oferta/

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Strona główna INTERIA.PL