Chodzisz szybko czy wolno? Sposób chodzenia zdradza skrywane cechy

Sposób, w jaki chodzisz, jest dla ciebie naturalny. Idziesz i nie zastanawiasz się nad tym, jak to robisz i jaki jest każdy twój kolejny krok. A coś się za tym kryje. To wiele mówi o tym, jaką osobą jesteś. Niektórzy chodzą powoli, inni szybko, jedni ze spuszczoną głową, a inni nie boją się spojrzeć w oczy mijających ich ludzi. Jak jest w twoim przypadku? Sprawdź, co to oznacza.

Chodzisz wolno, spacerowym krokiem

Jeśli z reguły chodzisz powoli (kiedy nic cię nie goni), pewnie, z wyprostowanymi ramionami i podniesioną głową, twoja osobowość postrzegana jest przez innych jako fascynująca. Emanujesz taką pewnością siebie, że wiele osób wokół ciebie zastanawia się, skąd ta swoboda i beztroska. Masz w sobie coś z celebryty. Wiesz, że ludzie cię obserwują, ale nie jesteś nieśmiały. Cieszą cię spojrzenia i uwaga innych. Nie boisz się wyrażać swoich poglądów, zawsze podążasz swoją ścieżką. Dla wielu jesteś inspiracją. Jesteś osobą towarzyską, pozytywnie nastawioną do ludzi, ale niełatwo zostać twoim przyjacielem. Zraniono cię, zdradzono twoje zaufanie, dlatego tylko osoby sprawdzone w boju dopuszczasz bliżej siebie. Lubisz nowe doświadczenia, ale łatwo się nudzisz. Nie znosisz, jak ludzie powtarzają te same błędy. Ty nigdy nie wchodzisz dwa razy do tej samej rzeki, z każdej trudnej sytuacji wyciągasz wnioski.

Reklama

Co innego, jeśli zwykle chodzisz bardzo powoli, ale z opuszczoną głową. Wtedy spojrzenia innych cię nie cieszą - wręcz krępują. Jesteś osobą zamkniętą w sobie, bojaźliwą. Nieustannie się czymś martwisz, rozpamiętujesz przeszłość. Brakuje ci pewności siebie. Trudno ci uwierzyć w to, że sprawy będą zmierzać ku lepszemu.

Chodzisz szybko, jakby wciąż ci się spieszyło

Szybko chodzisz? Niektórym wydaje się, że wciąż gdzieś się spieszysz, że jesteś już spóźniony i musisz pędzić, ale nie - ty po prostu tak masz. Jeśli swój sposób chodzenia mógłbyś określić jako "szybki", jesteś osobą przebojową, ekstrawertyczną, otwartą na nowe doświadczenia. Choć wydajesz się też osobą roztrzepaną, jesteś w rzeczywistości osobą sumienną, dokładną i taką, która zawsze wywiązuje się z obowiązków. Jesteś osobą energiczną i pełną entuzjazmu. Łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi, nie ma w tobie ani grama nieśmiałości. Jesteś osobą odważną, bezpośrednią w wyrażaniu swoich opinii i myśli. Nie boisz się ryzykować, szybko rozwiązujesz problemy. Nie przejmujesz się tym, co inni o tobie myślą. Co więcej, towarzyszy ci przekonanie, że jesteś w stanie osiągnąć wszystko. Jesteś w stanie pociągnąć za sobą tłum, ale skupiasz się na sobie. Zdarza ci się irytować, gdy inni nie potrafią dotrzymać ci kroku lub są bardzo przywiązani do swoich przekonań. 

Stawiasz długie kroki

Nie robisz małych kroczków, ale stawiasz długie kroki? Jesteś osobą, która idzie przez życie z poczuciem celu. Niestrudzenie dążysz do tego, co sobie postanowiłeś. Każdy twój kolejny krok jest przemyślany. Jesteś spokojny, czujesz, że masz nad wszystkim kontrolę. Czujesz, że to twój czas i miejsce. Twój styl chodzenia sprawia, że inni ustępują ci miejsca. Ludzie patrzą na ciebie z szacunkiem i darzą cię szacunkiem. Potrafisz bronić swoich przekonań, mówić "nie". Wiesz, że nie wszyscy to potrafią, dlatego stajesz w ich obronie.

Choć sprawiasz wrażenie osoby twardo stąpającej po ziemi, masz swoje chwile słabości. Pozwalasz sobie na dopuszczenie emocji do głosu, gdy jesteś sam ze sobą lub w otoczeniu bliskich.

CZYTAJ TAKŻE: 

Urodziłeś się w poniedziałek, środę, a może w sobotę? Taką osobą jesteś

Co mówi o tobie twój ulubiony kolor? Okazuje się, że wiele

Po tym poznasz wampira energetycznego. Zdradzają go proste zachowania

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL