Co mówi o tobie twój ulubiony kolor? Okazuje się, że wiele

Czerwony, zielony, niebieski, a może czarny? Który kolor jest twoim ulubionym? Na naszej liście możesz go nie znaleźć, bo nie sposób wymienić wszystkich kolorów - jest ich przecież mnóstwo. My skupiliśmy się na kolorach podstawowych. Jeśli twojego koloru nie wymieniliśmy poniżej, wskaż jeden przez nas przywołany, który najbardziej do ciebie przemawia, którym lubisz się otaczać, którego jest więcej w twojej szafie. Możesz dowiedzieć się o sobie czegoś zaskakującego.

Czerwony

Jesteś osobą, która lubi mieć nad wszystkim kontrolę. Dążysz do tego, by zawsze było po twojej myśli. Zdarza ci się uciekać do manipulacji, aby uzyskać to, czego chcesz. Świetnie odnajdujesz się w roli lidera. Myślisz i działasz szybko, lubisz podejmować ryzyko. Kochasz namiętnie i intensywnie. Jesteś osobą odważną, pewną siebie, zdeterminowaną i wytrwałą. Nie boisz się przejmować inicjatywy, ani wyrażać swojego zdania.

Pomarańczowy

Jesteś osobą spontaniczną, optymistyczną, dowcipną, odważną i energiczną. Do nowych rzeczy podchodzisz z entuzjazmem. Jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć wyznaczone sobie cele, ale nieco mniej niż osoby, których ulubionym kolorem jest czerwony. Uwielbiasz spędzać czas w towarzystwie innych osób. Lubisz przygody, masz naturę odkrywcy. Z łatwością radzisz sobie z problemami i niepowodzeniami.

Reklama

Żółty

Jesteś osobą wesołą, kreatywną, spontaniczną, ekspresyjną, lubiącą zabawę. Możesz o sobie powiedzieć: dusza towarzystwa. Nie znosisz samotności, uwielbiasz rozmawiać z ludźmi, poznawać nowe osoby. Choć wielu osobom wydajesz się beztroski, to jednak związki i relacje są dla ciebie ważne - pragniesz fizycznej obecności i uwagi swojego partnera. Bez względu na to, ile zarabiasz, masz tendencję do szybkiego wydawania pieniędzy.

Różowy

Różowy kojarzy się z miłością i romansem. Ty szukasz bezwarunkowej miłości. Jesteś romantyczną duszą. Duże znaczenie mają dla ciebie wartości rodzinne, bardzo cenisz sobie czas spędzany z bliskimi. Przedkładasz swoje potrzeby nad potrzeby innych. Masz w sobie trochę z dziecka. Jesteś ufny i łatwo cię zranić.

Niebieski

Osoby, których ulubionych kolorem jest niebieski, z natury są myślicielami, lubią wszystko analizować. Nie umyka im żaden szczegół, są precyzyjni, dobrze zorganizowani, mają przemyślany każdy krok. Uchodzą za perfekcjonistów. W pracy są skrupulatni, systematyczni, są dobrzy w motywowaniu i komunikowaniu pomysłów. Nie lubią niejasności, cenią uczciwość. Często pełnią rolę opiekunów. W związkach szukają harmonii, mają potrzebę stabilności. Chcą być rozumiane i doceniane.

Zielony

Z osobą, której ulubionym kolorem jest zielony, łatwo się dogadać. Są pełne zrozumienia, ugodowe. Nie lubią tarć. Z miejsca wyczuwają nieszczerość i od takich osób trzymają się z daleka. Żyją według własnych standardów, oddają się swoim zainteresowaniom, uwielbiają się uczyć. Jeśli chodzi o miłość, rozum zwycięża u nich nad sercem. Gdy napotykają przeszkody, łatwo się nie poddają. 

Fioletowy

Jesteś marzycielem, osobą pomysłową, a także współczującą. W życiu kierujesz się intuicją. Jesteś emocjonalny, ale jednocześnie tajemniczy. Cenisz swoją indywidualność. Nie lubisz się podporządkowywać, wykonywać poleceń, być pod czyjąś kontrolą. Najchętniej sam byłbyś sobie szefem. Lubisz być traktowany po królewsku.

Czarny

Jeśli twoim ulubionym kolorem jest czarny, jesteś osobą zawziętą, konsekwentną, pewną siebie, niezależną, lubiącą ryzyko. Onieśmielasz innych, lubisz zwracać na siebie uwagę, ale w środku, musisz przyznać, czasem czujesz się niepewnie. Nie oczekujesz pochwał, działasz w zgodzie ze sobą, jesteś godny zaufania. W związkach trzymasz partnera na dystans. Pilnujesz swoich emocji. Zbudowałeś wokół siebie dość duży mur, który trudno zburzyć. Może to strach przed odrzuceniem? Dobrze ukrywasz swoje słabości. W pracy stawiasz na profesjonalizm. Trudno ci prosić o pomoc innych.

Biały

Biały to twój kolor? Jesteś osobą cierpliwą, empatyczną, spokojną, zorganizowaną, skrupulatną i ugodową. Unikasz konfrontacji. Zawsze wysłuchasz i twoje otoczenie bardzo to docenia. Od innych oczekujesz życzliwości i szacunku. Szukasz akceptacji. Chcesz czuć się dobrze. Jeśli czujesz się niesprawiedliwie traktowany, walczysz o swoje.

Szary

Co mówi o tobie to, że twoim ulubionym kolorem jest szary? Jesteś osobą skromną, opanowaną, kulturalną, wiesz, jak się zachować i czego w danej sytuacji oczekują od ciebie inni. Szybko się dostosowujesz, ale w życiu dążysz do osiągnięcia równowagi. Stałość - to dla ciebie słowo kluczowe. Jesteś pracowity, ale masz życie poza pracą i jest ono dla ciebie o wiele ważniejsze. Emocje trzymasz na wodzy i mało co potrafi cię wyprowadzić z równowagi.

CZYTAJ TAKŻE: 

Wskaż jedną cyfrę od 0 do 9. Zapisana jest w niej prawda o tobie     

Sposób, w jaki piszesz, zdradza o tobie więcej, niż myślisz. Wystarczy jedno zdanie

Iluzja optyczna: To co widzisz na obrazku, wyjawi twoje największe wady

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest | osobowość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL