W którym miesiącu się urodziłeś? Oto co mówi o tobie kalendarz

Jesteś ze stycznia, czerwca, a może z grudnia? Według niektórych miesiąc, w którym przyszliśmy na świat, determinuje nasze cechy charakteru i predyspozycje. Jesteś osobą upartą, wrażliwą, a może postrzega się ciebie jako osobę trudną? Oto co mówi o tobie miesiąc, w którym się urodziłeś.

Styczeń

Osoby urodzone w pierwszym miesiącu roku są dość uparte, przekonane o własnej racji. Mają ścisły kodeks postępowania. Cechuje je odporność psychiczna i determinacja w dążeniu do celu. Mierzą wysoko i nigdy się nie poddają. Mają silną potrzebę samodzielnego decydowania. Nie chcą i nie potrafią dostosować się do innych, ani ustąpić. Zwykle są dobrymi przywódcami.

Luty

Osoby urodzone w lutym to osoby kreatywne, obdarzone dużą wyobraźnią. Mają głowę pełną marzeń. Lubią oddawać się dużym projektom, uwielbiają głębokie, filozoficzne rozmowy. Są towarzyscy, ale ci wszyscy, którzy nie są do nich podobni, wydają się im nudni i irytujący. Bliscy nazywają ich wolnymi duchami. Mają naturę pionierów i odkrywców.

Reklama

Marzec

Urodzeni w marcu to także osoby kreatywne, błyskotliwe, ale zamiast wychodzić do ludzi, wolą trzymać się z dala. Na zewnątrz są mili, łagodni i współczujący, ale nie są szczególnie chętni do ujawniania swoich emocji. Szukają ciszy i spokoju. Są pamiętliwi, bywają kapryśni i niezdecydowani.

Kwiecień

Osoby urodzone w kwietniu uwielbiają być w centrum uwagi. Dominują - nie dają sobą rządzić, nie lubią ustępować. Bywają postrzegane jako trudne i problemowe. Zdarza im się postępować egoistycznie. Są szczere, często aż do bólu, a przez to bywają nieprzyjemne. Swoją charyzmą przyciągają, ale i odpychają. Są impulsywne. Najpierw działają, potem myślą.

Maj

Urodziłeś się w maju? Wyróżnia cię pozytywne podejście do życia. Gdziekolwiek się nie udasz, zawierasz przyjaźnie. Ze wszystkimi znajdujesz wspólny język. Chcesz czerpać z życia pełnymi garściami, wykorzystywać możliwości i dobrze się bawić. Szybko się nudzisz i często zmieniasz zdanie, co dla niektórych stanowi problem. Masz wysoką samoocenę. Lubisz siebie.

Czerwiec

Osoby urodzone w czerwcu są wrażliwe i opiekuńcze. Są bardziej wyczulone na uczucia innych niż większość ludzi. Chcą tego, co najlepsze dla świata. Myślami wybiegają daleko w przyszłość. Nieustannie szukają sposobów na urzeczywistnienie swoich pomysłów. Wszystko, co robią, wykonują z niezwykłym zapałem. Bywają dumne, zawzięte i zazdrosne.

Lipiec

Osoby urodzone w lipcu mają wiele cech wspólnych z tymi, które urodziły się w czerwcu. Z natury są miłe, sympatyczne i łatwo nawiązują nowe znajomości, jednak najlepiej czują się w sprawdzonym gronie przyjaciół. Wśród bliskich osób rozkwitają. Czasem potrzebują jednak pobyć tylko ze sobą. Ukrywają swoje lęki i uczucia. Łatwo je zranić.

Sierpień

Urodziłeś się w sierpniu? Jesteś osobą, która ponad wszystko ceni wartości rodzinne. Jesteś hojny, pomocny, pracowity. Inspirujesz. Dzielisz się swoim doświadczeniem. Wszystko, czego się podejmujesz, wykonujesz z zaangażowaniem i starannością. Lubisz prace twórcze, widzisz siebie w roli menagera. Ale bywasz uparty do granic możliwości. 

Wrzesień

Jesteś osobą inteligentną, zorganizowaną w swoich myślach i działaniach, skrupulatną, dokładną i obowiązkową. Do wszystkiego podchodzisz poważnie. Słabo radzisz sobie z krytyką. Jesteś wymagający wobec siebie i innych. Często jesteś niezadowolony z tego, co zrobiłeś, bo uważasz, że mógłbyś to zrobić lepiej.

Październik

Osoby z października są przeciwieństwem pory roku, w której się urodzili. Podczas gdy pogoda się zmienia, liście usychają i spadają z drzew, widać i czuć przygotowania do zimy, osoby urodzone w październiku nie lubią zmian - cenią stabilizację i do niej dążą. Unikają konfrontacji. Są wytrwałymi i dobrymi pracownikami. Nie tolerują nieuczciwości. Są wrażliwe (ale trudno zauważyć, że coś je dotknęło), gotowe do największych poświęceń.

Listopad

Osoby z listopada to osoby wytrwałe, zmotywowane, uparcie realizujące swoje cele. Życie ich nie zatrzymuje. Skupiają się na sobie i swoim rozwoju. Mają problemy z zaufaniem i kontrolowaniem swoich emocji. Zmagają się z wieloma kompleksami i obniżonym poczuciem własnej wartości. Dziwnie się czują, gdy są chwalone. Dla wielu stanowią zagadkę.

Grudzień

Osoby z ostatniego miesiąca są zaangażowane i skupione na celu. Szybko przystosowują się do nowych warunków, ale lubią mieć swobodę działania. Dobrze radzą sobie z nawiązywaniem znajomości, ale mają problem z budowaniem głębszych relacji. Nie dopuszczają do siebie wielu ludzi i niewiele osób z ich otoczenia wie, co tak naprawdę myślą i czują. Są wrażliwe. Bywają wybuchowe i często reagują emocjonalnie.

CZYTAJ TAKŻE: 

Wskaż pozycję, w jakiej lubisz siedzieć. Zdradza prawdę o tobie

Takiej osobie możesz powierzyć sekrety i troski. Zdradza ją 7 cech

Test osobowości: Z którym żywiołem się identyfikujesz? Ten wybór zdradzi twoją prawdziwą naturę

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL