Pies, a może koty? To, co pierwsze zobaczysz na obrazku, wiele o tobie powie

Koty czy psy? Od wieków spieramy się, które zwierzaki są inteligentniejsze, bardziej towarzyskie, bardziej wylewne w okazywaniu uczuć. Dziś nieco zmodyfikujemy pytanie. Koty czy psa? Co widzisz na poniższym obrazku? Odpowiedź na pytanie, które zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze, zdradzi wiele na temat twoich predyspozycji towarzyskich.

Pies czy koty? Zasady psychotestu

Psychotesty obrazkowe cieszą się ogromną popularnością. Ich twórcy twierdzą, że są w stanie wiele o nas powiedzieć - zdradzić cechy naszego charakteru, ujawnić skrywane pragnienia czy obawy. Zasada najczęściej jest następująca - patrzysz na obrazek i odpowiadasz na pytanie, co pierwsze rzuciło ci się w oczy. Chodzi o pierwsze skojarzenie. Nie przyglądaj się obrazkowi zbyt długo. Tu nie ma dobrej i złej odpowiedzi. Niczym nie ryzykujesz.

Z testów obrazkowych często korzystają specjaliści. Te, które trafiły do sieci, dla wielu stanowią świetną formę rozrywki. Wiele osób po sprawdzeniu odpowiedzi przyznaje, że "faktycznie coś w tym jest" - że odpowiada ona temu, jacy są i jak postępują na co dzień. Jak będzie w twoim przypadku? 

Reklama

A więc - psa czy koty? Które zwierzę jako pierwsze zobaczyłeś na obrazku? Odpowiedź zdradzi twoje predyspozycje towarzyskie.

Jeśli zobaczyłeś psa - co to znaczy?

Na obrazku można dostrzec zarówno dwa koty stykające się ogonami, jak i psa o długich uszach - spaniela, na którego oczy składają się uszy kotów, a nos stanowi niebieskie serce na białym tle. To właśnie psa zauważyłeś jako pierwszego?

Psy uchodzą za bardziej towarzyskie i tak też jest w przypadku tych, którzy wskażą, że to właśnie to zwierzę zauważyli jako pierwsze. Takie osoby zazwyczaj lubią spotykać się z bliskimi i cieszyć się towarzystwem innych osób. Łatwo nawiązują nowe znajomości, szybko znajdują wspólny język z dopiero co poznanymi ludźmi. Są zabawni i przyjaźnie nastawieni. Jeśli nie mają obok siebie osób, z którymi mogliby porozmawiać, mogą czuć się samotni, ale mają tendencję do patrzenia na jasną stronę rzeczy. W związkach są lojalni, oddani i bardzo kochający.

Jeśli wybrałeś psa, ludzie znajdują w tobie oparcie. Czują, że mogą powierzyć ci swoje sekrety, dlatego chętnie się zwierzają. Chcą się z tobą spotykać, bo wiedzą, że w twoim towarzystwie będą się dobrze czuć i dobrze spędzą czas. 

Jeśli zobaczyłeś koty - co to znaczy?

Co w przypadku, kiedy zobaczyłeś koty?

Jesteś na pewno bardziej powściągliwy w wyrażaniu emocji. Nie nawiązujesz tak łatwo nowych znajomości, "badasz" ludzi, nim się do nich bardziej zbliżysz. Trudno zdobyć twoje zaufanie, ale gdy już się to uda, zaskakujesz osobowością.

Jesteś trochę introwertykiem, często wolisz własne towarzystwo od towarzystwa innych. Świetnie czujesz się we własnej przestrzeni. A mimo to sprawdziłbyś się w roli przywódcy. 

Jesteś bardzo zorientowany na cel i zmotywowany. Cieszysz się niezależnością i nie lubisz, gdy ktoś staje ci na drodze. Zawsze szukasz nowych możliwości, jesteś kreatywny. Dążysz do perfekcji. 

CZYTAJ TAKŻE: 

Toksyczne relacje. Siedem sygnałów, że stałeś się ofiarą

Który z tych obrazków nie przedstawia rodziny? Psychotest

Co mówi o osobowości twoja pozycja siedząca? 

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest | osobowość | cechy charakteru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL