Wystarczy rzut oka i wszystko jasne. Taką osobą jesteś

Trzy kolory wystarczą, by namieszać w głowie. Nie chodzi jednak o to, by z poniższego obrazka wyłuskać wszystko, ale by wskazać to, co jako pierwsze rzuciło się nam w oczy. Nie wymienimy jeszcze w tym miejscu możliwych opcji, żeby niczego nie sugerować. Co zobaczyłeś? Już wiesz? Teraz możesz przejść dalej i sprawdzić, co twój wybór o tobie mówi.

Jeśli zobaczyłeś mężczyznę z lornetką

Zobaczyłeś mężczyznę z lornetką? Jesteś dobrą duszą. Gdybyś mógł uzdrowić cały świat, to byś to zrobił. Podążasz za tym, co podpowiada ci serce. Drobiazgi nie zaprzątają ci głowy, na każdy problem patrzysz z szerszej perspektywy. Ma to oczywiście swoje zalety, ale też wady.

Szybko się uczysz, szybko przyswajasz nowe informacje, szybko wyciągasz wnioski. Jesteś kreatywny, wiesz, że cokolwiek by się nie zdarzyło, znajdziesz dobre rozwiązanie, dlatego masz raczej bezstresowe podejście do życia. Z racji tego, że masz tak dużo pomysłów, zdarza się, że pracujesz nad kilkoma projektami w tym samym czasie. Nie wszystkie doprowadzasz do końca, bo pracowitość to nie jest twoja mocna strona, ale przez to nie możesz narzekać na nudę. Wokół ciebie zawsze dużo się dzieje. 

Reklama

Jeśli zobaczyłeś samochód

Według niektórych mężczyzna z lornetką ma na głowie kapelusz. Inni nie widzą nakrycia głowy, tylko samochód. Jeśli i ty, gdy tylko spojrzałeś na obrazek, zobaczyłeś pojazd, oznacza, że ponad wszystko cenisz sobie wolność. Podróżowanie, wracanie do miejsc, które kochasz, ale też odkrywanie zupełnie nowych, jest twoją życiową pasją - najchętniej oddałbyś się temu bez reszty. Nie potrzebujesz zgody innych, by działać, otwarcie wyrażasz swoje myśli, uczucia i przekonania. Ufasz sobie i swoim wyborom, a twoi znajomi i przyjaciele podziwiają cię za to, jak odważny jesteś. Jeśli masz do podjęcia ważną decyzję, kierujesz się przede wszystkim sercem.

Masz poczucie kontroli nad życiem, korzystasz z niego we własnym tempie. Nie podążasz za innymi, nie gonisz, robisz tylko to, co przychodzi ci naturalnie. Nie ma mowy, by ktoś cię do czegoś zmusił. Zawsze zrobisz po swojemu. 

Jeśli zobaczyłeś literę A

Kształty z obrazka ułożyły się dla ciebie w literkę A? Jesteś w tej najmniej licznej grupie. To nieoczywisty wybór. 

Dostrzegasz to, czego nie widzą inni. I wcale nie chodzi jedynie o to, co na obrazku czy zdjęciu, ale też o codziennie sytuacje czy ludzi. Świetnie czytasz ludzkie emocje, rozpracowujesz każde podejrzane zdarzenia. Masz intuicję jak światowej sławy detektyw. Myślisz niekonwencjonalnie i to jest twoja ogromna zaleta. Jesteś dobrym słuchaczem, odczytujesz prawdziwe intencje drugiej osoby. By kogoś "przeczytać", wystarczy ci tylko kilka słów. Wiesz, kiedy ktoś mówi prawdę, a kiedy kłamie. 

Pamiętaj, że chociaż jesteś w stanie dostrzec i zrozumieć niezwykłą ilość szczegółów, ciepła akceptacja rzeczy takimi, jakie są, jest pewnym sposobem na osiągnięcie wewnętrznego spokoju.

CZYTAJ TAKŻE: 

Tybetański test osobowości. Rozwiąż trzy zadania, a dowiesz się prawdy o sobie i swoim życiu

W jakiej pozycji śpisz? Ułożenie ciała zdradza, jaką osobą jesteś

Co mówi o tobie twój ulubiony kolor? Okazuje się, że wiele

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest | cechy osobowości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL