Reklama

Infolinia dla osób z łuszczycą - już działa!

"PSOs łuszczyca" - to projekt fundacji Amicus skierowany do pacjentów zmagających się z tą chorobą. Cel jest jasny - pokonywanie trudności, które w dalszym ciągu napotykają chorzy, chcąc leczyć się skutecznie i dowiedzieć się więcej na temat łuszczycy.

Infolinia już działa. Pod numer 530 812 500 można dzwonić od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 18:00. Obecny po drugiej stronie koordynator udzieli wszelkich informacji odnośnie klinik oraz poradni dermatologicznych, do których mogą zgłaszać się pacjenci (zostaną odpowiednio pokierowani) oraz potrzebnej dokumentacji.

Dodatkowo, będzie można się też dowiedzieć, jak skorzystać ze wsparcia w ramach programu "Psycholog dla skóry", również realizowanego przez fundację Amicus. 

Infolinia to nie jedyne dzieło, które powstało w ramach "PSOs łuszczyca"; fundacja i jej współpracownicy zaczęli już realizować spotkania edukacyjne online dla pacjentów, a także spotkania z ekspertami zatrudnionymi w ośrodkach leczenia łuszczycy z całej Polski oraz z psychologiem.

Szczegóły oraz formularz kontaktowy znajdują się na stronie Psos.pl

Reklama

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: łuszczyca | łuszczyca jak leczyć | łuszczyca leczenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL