Gorączka - normy i przyczyny podwyższonej temperatury ciała

O gorączce warto wiedzieć jak najwięcej - w końcu mamy z nią do czynienia równie często jak chociażby z katarem
O gorączce warto wiedzieć jak najwięcej - w końcu mamy z nią do czynienia równie często jak chociażby z katarem123RF/PICSEL

Spis treści:

  1. Mechanizm powstawania gorączki
  2. Normy temperatury ciała człowieka
  3. Kiedy mówimy o gorączce?
  4. Mam gorączkę - co to może oznaczać?
  5. Gorączka - czy jest nam potrzebna?

Mechanizm powstawania gorączki

Zobacz również:

Zobacz również:

Normy temperatury ciała człowieka

Kiedy mówimy o gorączce?

Zobacz również:

Mam gorączkę - co to może oznaczać?

Odpowiadamy, kiedy sięgać po leki na gorączkę
Odpowiadamy, kiedy sięgać po leki na gorączkę123RF/PICSEL

Gorączka - czy jest nam potrzebna?

Miód rzepakowy pomoże wzmocnić organizmINTERIA.TVInteria.tv
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie. Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.