Jak zrobić wywar z liści laurowych na stawy?

Doskwierają ci problemy ze stawami? Kontuzja, przeciążenie, zmiany zwyrodnieniowe - możesz sobie pomóc niezależnie od przyczyny twoich dolegliwości. Żeby uwolnić się od bólu wcale nie trzeba sięgać po tabletki i maści przeciwbólowe. Wystarczy... wywar z liści laurowych. Po trzech dniach tej prostej kuracji poczujesz ulgę.

By przygotować odwar, weź 5 g suszonych liści laurowych, pokrusz je i gotuj 5 minut w szklance wrzątku.

Całość przelej do termosu, odstaw na 4 godz., potem przecedź i pij po łyżce co 20 minut w ciągu 12 godzin. Podobnie postępuj przez kolejne 2 dni. Nie wolno wypijać na raz całego wywaru, ponieważ grozi to krwotokiem.

Nie powinno się spożywać w tym okresie produktów białkowych. Jeżeli w ciągu kilku dni odczuwasz nieco większy ból stawów, to wbrew pozorom dobry znak, bo świadczy o oczyszczaniu się organizmu, a dolegliwości powinny wkrótce ustąpić.

Reklama
INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL