Na życie i zdrowie: nowe ubezpieczenie na życie w ofercie PZU

Dziś konsumenci oczekują oferty zróżnicowanej, która odpowiada na indywidualne potrzeby, profesjonalnej obsługi i wygodnych zakupów – niezależnie od tego, jakim produktem lub usługą są zainteresowani. Dotyczy to także ubezpieczeń na życie i zdrowie. Naprzeciw rosnącym i zmieniającym się potrzebom klientów PZU wychodzi z nową ofertą ubezpieczenia na życie.

Klienci, gdy szukają rozwiązań na rynku ubezpieczeń, oczekują produktów, które skutecznie zabezpieczą ich indywidualne potrzeby. W miarę jak te potrzeby ewoluują, oferta ubezpieczeniowa stale się rozwija, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom. Dlatego PZU dodało do swojej oferty nowy pakiet - PZU Pakiet na Życie i Zdrowie, który pozwala na dopasowanie rozwiązań do wymagań różnych grup klientów. Nasze badania i dotychczasowe doświadczenia pokazują, że inne oczekiwania ma mąż i ojciec trójki dzieci, inne - 25-letnia singielka z dużego miasta, a jeszcze inne - 68-letni senior z małej miejscowości. Dlatego oferujemy ubezpieczenia, w których można wybrać pakiet z taką ochroną, która zaspokoi konkretne potrzeby klienta.

Od 18 do 70 lat, czyli w zróżnicowaniu ofert siła

Reklama

Dla mnie, Dla dwojga, Dla mnie i dziecka, Dla rodziny, Dla zdrowia - gdy zapoznajemy się z samymi tylko nazwami pakietów oferowanych przez PZU możemy zauważyć, że ubezpieczenie odpowiada na różne potrzeby. I rzeczywiście: pakiety różnią się nie tylko wysokością świadczeń i składki, lecz także zakresem ochrony.

W zależności od wybranego pakietu, świadczenie finansowe możesz otrzymać w przypadku:

  • problemów zdrowotnych lub utraty najbliższych,
  • nieszczęśliwego wypadku, ciężkiej choroby, pobytu w szpitalu,
  • uszkodzenia ciała, które nie spowoduje trwałego uszczerbku na zdrowiu,
  • leczenia specjalistycznego (wsparcie finansowe na 10 metod leczenia, m.in. radioterapię Gamma Knife lub Cyber Knife choroby nowotworowej).

Warto dodać, że pieniądze z polisy otrzymają wskazani w umowie bliscy bez postępowania spadkowego, a także bez podatku od spadków i darowizn. Umowę zawrzeć mogą osoby w wieku od 18 do 59 lat. Ofertę dla siebie znajdą również osoby w wieku od 60 do 69 lat.

Nie tylko zabezpieczenie życia i zdrowia

W ofercie PZU znajdziemy nie tylko świadczenia finansowe. Jedną z cech wyróżniających, pozostaje możliwość zakupu opieki medycznej dla ubezpieczonego oraz jego małżonka albo partnera życiowego. Ubezpieczyciel proponuje też usługi assistance dla ubezpieczonego.

W ramach usług assistance dostępnych w ubezpieczeniu PZU Pakiet na Życie i Zdrowie, w razie m.in. uszkodzenia ciała i pobytu w szpitalu po nieszczęśliwym wypadku możemy liczyć m.in. na wsparcie psychologa, pomoc w prowadzeniu domu, opiekę nad zwierzętami czy domową wizytę pielęgniarki, fizjoterapeuty lub masażysty. W razie ciężkiej choroby pomocna może okazać się dodatkowa, zagraniczna konsultacja medyczna.

Zabezpieczenie finansowe w różnych sytuacjach

Wsparcie finansowe w razie m.in. pobytu w szpitalu, ciężkiej choroby, uszczerbku na zdrowiu - wszystko to również wchodzi w skład ubezpieczenia PZU Pakiet na Życie i Zdrowie. Szczegółową listę zdarzeń, które mogą zostać objęte ochroną ubezpieczenia PZU Pakiet na Życie i Zdrowie, znajdziemy na stronie internetowej PZU.

Poszczególne pakiety uwzględniają więc najróżniejsze potrzeby, co oznacza, że łatwo znajdziemy wśród nich ochronę dopasowaną nie tylko do wieku, lecz także do sytuacji życiowej. Warto dodać, że liczyć możemy na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze właściwej ochrony ubezpieczeniowej.

Co ważne, aby kupić ubezpieczenie, nie trzeba przechodzić badań lekarskich.

Artykuł sponsorowany

.

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL