Co robisz z nogami pod biurkiem? Taka pozycja wiele o tobie mówi

Zapewne mnóstwo czasu spędzasz za biurkiem. Co wtedy robisz z nogami? Zakładasz nogę na nogę, a może krzyżujesz nogi w kostkach? Być może robisz i tak, i tak, jednak zwykle jedna pozycja dominuje. Jak jest w twoim przypadku? Dowiedz się, co to o tobie mówi.

Nogi skrzyżowane w kostkach

Masz niesamowitą zdolność zachowywania spokoju w każdej sytuacji. "Pożar" w pracy? Nie tylko potrafisz go ugasić, ale potrafisz też uspokoić innych i dodać im pewności siebie. Podnosisz na duchu i motywujesz. Jesteś dobrym słuchaczem, dlatego ludzie ci się zwierzają. O sobie nie mówisz za wiele. Jesteś powściągliwy, bardzo prywatny. Nie ujawniasz swoich planów, nie mówisz głośno o swoich uczuciach, dobrze maskujesz swoje niepewności.

Jesteś zadowolony z kierunku, w jakim zmierza twoje życie. Ciężko pracujesz, aby osiągnąć swoje cele, nie spieszysz się z podejmowaniem decyzji. Z ostrożnością wchodzisz w nowe relacje. Musisz kogoś dobrze poznać, by mu zaufać i się otworzyć. Nie wszyscy jednak są w stanie tyle na ciebie czekać. Preferujesz długotrwały, monogamiczny związek.

Reklama

Zakładanie nogi na nogę

Czujesz się komfortowo we własnej skórze i nie czujesz potrzeby udowadniania innym swojej wartości. Jesteś dobrym rozmówcą, z każdym potrafisz nawiązać kontakt. Nie oceniasz, każdego starasz się zrozumieć. Ale zaufanie nie przychodzi ci łatwo. Zanim wpuścisz kogoś do swojego życia, musi upłynąć trochę czasu. Do każdego jesteś przyjaźnie nastawiony, jednak wolisz przebywać z osobami, które myślą i czują podobnie do ciebie.

Nie jesteś typem imprezowicza, cenisz sobie swój mały świat, który zbudowałeś. W związkach zwracasz uwagę na potrzeby swoich partnerów i zawsze jesteś chętny do pomocy. Relacje są dla ciebie ważne, jesteś w nich osobą zaangażowaną. Jest jednak coś, nad czym powinieneś popracować. O ile potrafisz słuchać tego, co mówią inni, potrafisz im doradzać, to sam nie komunikujesz otwarcie swoich uczuć.

Noga na kolanie pod kątem prostym

Jesteś osobą pewną siebie, dominującą, niezależną i stanowczą. Nie lubisz, gdy ktoś ci przerywa, a także, gdy ktoś robi inaczej, niż radziłeś. W takich sytuacjach nie kryjesz niezadowolenia. Priorytetem jest dla ciebie kariera. Ciągle się uczysz, masz chęć poznawania nowych rzeczy, bo wiesz, że to cię rozwija i ułatwia osiągnięcie wyznaczonych celów. Nie znosisz rutyny. Oddajesz się pracy, zostawiając sobie niewiele czasu na życie poza nią. 

Bywasz kłótliwy i opryskliwy. Tylko nielicznym okazujesz serdeczność. W związkach jesteś lojalny i oddany. Starasz się być najlepszym partnerem, choć czasem trudno ci przyjąć punkt widzenia drugiej osoby. Emocje mogą przyćmiewać twój osąd.

CZYTAJ TAKŻE: 

Sposób, w jaki trzymasz telefon, zdradza pewne twoje cechy. Jakie?

W jakiej pozycji śpisz? Ułożenie ciała zdradza, jaką osobą jesteś

Szybki test na inteligencję. Jeśli te zdania cię dotyczą, zapewne masz wysokie IQ

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest | nogi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL