Sposób, w jaki trzymasz telefon, zdradza pewne twoje cechy. Jakie?

Telefon zawsze mamy przy sobie - w torebce, plecaku, kieszeni. Ale najczęstszy widok to telefon w naszych rękach. Jak z niego korzystasz? Trzymasz telefon w jednej ręce i scrollujesz, używając kciuka? A może trzymasz go obiema rękami i używasz obu kciuków? Ze sposobu, w jaki dana osoba posługuje się telefonem, można wyłapać pewne jej cechy - np., czy jest pewna siebie, czy wręcz przeciwnie. Sprawdź, czego jeszcze można się dowiedzieć.

Trzymasz telefon w jednej ręce i używasz kciuka

Zwykle trzymasz telefon w jednej ręce i przesuwasz po ekranie kciukiem? Jesteś osobą beztroską, optymistyczną i pewną siebie. Nie narzekasz (a na pewno nie głośno). Akceptujesz to, co daje ci życie. Jeśli coś nie ułoży się po twojej myśli, potrafisz znaleźć pozytywy - wyciągasz wnioski, traktujesz jako lekcję do odrobienia. Idziesz przez życie szybkim, zdecydowanym krokiem, z głową podniesioną do góry. Nie boisz się podejmować ryzyka i stawiać czoła wyzwaniom. Starasz się wykorzystywać każdą nową szansę, jaka pojawi się na twojej drodze. Lubisz wychodzić ze swojej strefy komfortu. Chcesz spełniać marzenia, a masz ich wiele. Chcesz chłonąć życie, ale jeśli chodzi o relacje, zachowujesz ostrożność. Być może twój partner wypomniał ci kiedyś, że się nie angażujesz.

Reklama

Trzymasz telefon obiema rękami, ale używasz jednego kciuka

Taki sposób trzymania telefonu świadczy o tym, że jesteś osobą rozważną. Nie chcesz i nie potrafisz działać bez planu. Wolisz mieć przemyślany każdy krok i w razie czego mieć plan B, a nawet C czy D. Twardo stąpasz po ziemi. Zachowujesz zimną krew nawet w trudnych sytuacjach. Koncentrujesz się na celach, pracujesz systematycznie. Dlatego że przywiązujesz dużą wagę do szczegółów, potrafisz rozszyfrowywać ludzi. Innym wiele umyka, ale nie tobie. Dla kogoś to był nic nieznaczący gest, ale dla ciebie gest, który zdradził faktyczne intencje lub emocje. Nie jesteś jednak osobą bezwzględną. Jesteś empatyczny i opiekuńczy, co doceniają twoi bliscy.

Trzymasz telefon obiema rękami i używasz obu kciuków

Masz w sobie dużo energii. Wszędzie cię pełno, chcesz wszystkiego spróbować. Szybko myślisz, szybko działasz, jesteś kreatywny. Zaskakujesz pomysłami. Masz rozległe zainteresowania, wiele potrafisz, ale ciągle się rozwijasz. Znasz swoje słabe strony i pracujesz nad nimi, aby być lepszym człowiekiem. Nie da się przy tobie nudzić, dlatego ludzie lubią spędzać z tobą czas. Jesteś duszą towarzystwa, osobą, która imponuje. Wiesz jednak, że czasem trzeba przystopować i dostosować się do sytuacji, by sprostać wymaganiom, a nie ciągle płynąć z nurtem.

Trzymasz telefon w jednej ręce i używasz palca wskazującego drugiej ręki

Jesteś osobą obdarzoną wyobraźnią. Masz magnetyczną, atrakcyjną osobowość. Choć lubisz być wśród ludzi, aby odzyskać energię, preferujesz izolację. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem drugiej osoby bliżej, jesteś raczej nieśmiały i chcesz, aby to ona zrobiła pierwszy krok. Ale to nie znaczy, że nie jesteś zainteresowany nawiązywaniem nowych znajomości. Masz wąskie grono przyjaciół, ale twoje serce pozostaje otwarte. Relacje są dla ciebie bardzo ważne. Jesteś wyrozumiały, troskliwy, oddany.

CZYTAJ TAKŻE:

Urodziłeś się w poniedziałek, środę, a może w sobotę? Taką osobą jesteś

Co mówi o tobie twój ulubiony kolor? Okazuje się, że wiele

Zadziwiający test ekspertów. Jesteś w stanie odpowiedzieć, czy prostokąty są zielone, czy niebieskie?

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL