Od marca zmiany dla pacjentów. Wyższe świadczenia i identyfikacja na SOR-ach

Od marca w życie wchodzą zmiany związane z przyjmowaniem pacjentów w szpitalnych oddziałach ratunkowych
Od marca w życie wchodzą zmiany związane z przyjmowaniem pacjentów w szpitalnych oddziałach ratunkowych123RF/PICSEL

Spis treści:

  1. Oznaczanie pacjentów na SOR-ach
  2. Identyfikowanie pacjentów a ochrona danych
  3. Sprawdzanie tożsamości przed każdą procedurą medyczną
  4. Znak identyfikacyjny i jego rola na SOR-ach
  5. Większe pieniądze dla rencistów, emerytów ale nie tylko

Oznaczanie pacjentów na SOR-ach

Identyfikowanie pacjentów a ochrona danych

Zobacz również:

Sprawdzanie tożsamości przed każdą procedurą medyczną

Znak identyfikacyjny i jego rola na SOR-ach

Zobacz również:

Większe pieniądze dla rencistów, emerytów ale nie tylko

Od marca nastąpi waloryzacja świadczeń dla emerytów i rencistów, zwiększona zostanie także kwota dodatku pielęgnacyjnego
Od marca nastąpi waloryzacja świadczeń dla emerytów i rencistów, zwiększona zostanie także kwota dodatku pielęgnacyjnego123RF/PICSEL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie. Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.