Błyskawiczny test IQ. Jaki widzisz tutaj kolor?

Ten obrazek to kolejny zabawny sposób na sprawdzenie, co siedzi głęboko w twojej podświadomości. Czy zakręci ci się w głowie? Na pewno. Ale przy okazji dowiesz się czegoś o sobie, albo po prostu potwierdzisz to, co już wiesz, albo podejrzewałeś. Sprawdź.

Złudzenia optyczne to zaskakujące ilustracje przedmiotów, sekwencji kształtów czy linii. Różni ludzie dostrzegają różne rzeczy z takich iluzorycznych obrazów w różny sposób. Istnieje wiele rodzajów złudzeń optycznych, takich jak iluzje fizyczne, fizjologiczne i poznawcze. Złudzenia optyczne są częścią psychoanalizy i rzucają trochę światła na poziom IQ. Spójrzmy na jedno z takich złudzeń optycznych, gdzie kolor, który dostrzeżesz w centrum okręgu jako pierwszy, zdradzi twoje najmocniejsze strony. Upraszczając - jakim jesteś geniuszem.

Zobacz też: Linia życia - co oznacza? Jak ją intepretować?

Reklama

Sprawdźmy więc, jakiego rodzaju geniuszem jesteś.

  • Spójrz na obraz z kręgiem czarno-białych odcieni.
  • Wpatruj się w środek projektu, aż zauważysz kolor.

Ludzie najczęściej dostrzegają czerwony i niebieski, ale pojawia się też żółty i zielony.

Kolor czerwony - geniusz logiki

Geniusz logiki to osoba ponadprzeciętnie błyskotliwa, zorientowana na kreację, tworzenie nowych rzeczy. Poziom inteligencji jest wyższy, niż u większości populacji. Geniusz logiki może też pochwalić się doskonałą intuicją. Z łatwością radzi sobie z problemami. Jest opoką dla innych ludzi, często służy poradą. To naturalny lider o dużym wpływie na ludzi. 

Kolor niebieski - geniusz percepcji

Geniusz percepcji to osoba metodyczna, działająca powoli, za to zawsze skutecznie. Uczy się w lot, wyróżnia jasnością umysłu i doskonałym zrozumieniem zasad, jakimi rządzi się świat. Bez trudu podejmuje decyzje. To wydajny pracownik, który świetnie sprawdza się w pracy zespołowej. 

Sprawdź: Doda od dziecka cierpi na SSSS. "No nie daję rady!" Co to za choroba?

Kolor zielony - "lśniący" geniusz

"Lśniący" geniusz to osoba bardzo utalentowana. Wyróżnia ją wysokie IQ. Jest świetnym przywódcą, osobą bardzo ciekawą, namiętną i otwartą. Lubi nowe sytuacje, nowe miejsca, wszystko, co nowe i jeszcze nieodkryte. Chętnie i skutecznie wspiera innych. 

Kolor żółty - "stalowy geniusz"

"Stalowy" geniusz jest skrupulatny i bardzo dużą wagę przywiązuje do szczegółów. To bardzo kreatywny umysł. To osoba bardzo, czasem za bardzo, ostrożna. W tej grupie są mistrzowie szachowi. 

Zobacz też: Błyskawiczny test IQ. Znajdziesz tu psa w 7 sekund?

Źródło: BrightSide/MindJournal

CZYTAJ TAKŻE:

Urodziłeś się w poniedziałek, środę, a może w sobotę? Taką osobą jesteś

Co mówi o tobie twój ulubiony kolor? Okazuje się, że wiele

Zadziwiający test ekspertów. Jesteś w stanie odpowiedzieć, czy prostokąty są zielone, czy niebieskie?

INTERIA.PL

W serwisie zdrowie.interia.pl dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wyłącznie sprawdzone, rzetelne informacje o objawach i profilaktyce chorób, bo wierzymy, że świadomość i wiedza w tym zakresie pomogą dłużej utrzymać dobre zdrowie.
Niniejszy artykuł nie jest jednak poradą lekarską i nie może zastąpić diagnostyki i konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

Dowiedz się więcej na temat: psychotest | psychozabawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL